قوانین و مقررات

خواهشمند است نکات زیر را مطالعه فرمایید:

شما می توانید به دو روش خرید خود را انجام دهید:

پرداخت آنلاین

به وسیله کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید از طریق درگاه های داخل سایت بی جی ابزار مبلغ خرید را پرداخت نمایید.

کارت به کارت

سفارش خود را ثبت نموده و مبلغ مورد نظر را از طریق شماره کارت 5047061068149984 بانک شهر به نام اقای محمدرضا منیری واریز نمایید و بعد از تکمیل فرآیند خرید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

ارسال خرید های بیشتراز20میلیون تومان به سراسر کشور رایگان است.

ارسال خرید های کمتر از 2میلیون تومان به سراسر کشور توسط پست پپیشتاز30 هزار تومان است.

ارسال خرید های کمتر از 300 هزار تومان برای شهر کرج 25 هزار تومان می باشد

زمان ارسال با پست به صورت سریع بوده و از 24 ساعت تا 48 ساعت کاری در مراکز استانها و شهر های بزرگ می باشد و تا شهر های کوچک و روستاهای خوش مسیر تا 72 ساعت کاری و در دور ترین مسیرها با توجه به گستردگی کشور عزیزمان چند روز طول خواهد کشید.

برای رهگیری مرسولات پستی در هر زمان از شبانه روز می توانید از آدرس newtracking.post.ir استفاده نمایید و برای گرفتن کد پیگیری مرسوله پستی فردای ارسال ساعت سه بعد از ظهر با ما تماس بگیرید.

ضمانت اصالت و سلامت و شرایط تعویض

ضمانت اصالت و سلامت کالا یا ابزار خریداری شده تا زمان تحویل به عهده ابزار بقیه الله می باشد. برای تعویض کالا در صورتی که مشخصات ظاهری عدم استفاده از آن رعایت شده باشد و کارتن و کالا دچار تغییر نگردیده باشد تا 7 روز امکان پذیر بوده که هزینه عودت و ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد. ضمنا  ابزار های اندازه گيری دقیق مانند كوليس ، ميكرومتر ، ترکمتر و ... به خاطر حساسيت بالای این نوع كالاها به هيچ وجه مرجوع نمی شوند پس لطفا هنگام خريد دقت كامل را داشته باشيد.در حراجی ابزار بقیه الله امکان تعویض کالا بعد از ارسال وجود ندارد (تعویض در حراجی فقط در صورت وجود مشکل در کالای ارسالی امکان پذیر است)